Психологтың жұмыс жоспары
«Қ.Сатпаев атындағы орта мектеп»КММ
Психологтың жұмыс жоспары
2022-2023 оқу жылы
Жұмыстың мазмұны | Мақсаты | Мерзімі | Жауаптылар | Әдістемелер атауы | Қайда қарастыры лады? | ||
Психодиагностикалық бағыт | 1. 1-сынып оқушыларымен зерттеу жүргізу. | 1- сыныпқа келетін оқушылардың оқуға дайындығын, ойлау қабілеттерін зерттеу. | Тамыз | Педагог – психолог Ата-аналар Сынып жетекшілері | Керн –Йерасик әдістемесі | Сыныптың ата-аналар жиналысында Педконсилиумда | |
2. 5-сынып оқушыларының орта буынға бейімделуін зерттеу, сабақтарына қатынасу. | Орта буынға бейімделуін анықтау | Қыркүйек | Пед/психолог Пән мұғалімдері Сынып жетекш. | Е.Климов «Баланың жеке тұлғасын зерттеу» | джо | ||
3. 1- сынып сабақтарына қатысу | Бейімделуін анықтау. | Жыл бойына | Педагог-психолог | Л.Т. Охтина әдістемесі | |||
4. Бағдарлы сыныптарға сабпқ беретін мұғалімдерге анкета жүргізу | Мұғалімдердің сабаққадеген көз-қарасын анықтау | қыркүйек | Педагог-психолог | Сауалнама | Джо | ||
5. Қарымқатнас социограммасы 1-4кл 5-8 класс 9-11 кл | Отбасы-тұрмыстық зорлық зомбылықтың алдын алу | Қыркүйек | Пед/психолог Сынып жетекшілері | Бітпеген сөйлем әдістемесі | Джо | ||
6. Шағын орталығының бейімделуін зерттеу | Сабақтарға қатынасу. | Қазан | Пед/психолог | «Менің отбасым» «Сурет бойынша әңгімелесу» | |||
7. Түлғаның жеке диагностикасы | Сураныс бойынша | Ай сайын | Пед/психолог | психологиялық әнгімелесу | |||
8. Білімі төмен оқушылармен жұмыс | Сураныс бойынша | Жыл бойы | Пед/психолог Пән мұғалімдері | Тренинг, сауалнама | |||
9. ОДН есебінде туратын оқушылардың сабақ барысында бақлау | Әнгімелесу Рейд Сауалнама Тест | Апта сайын | Пед/психолог | Психологиялық жағдайын Сабаққа кызығушылығын Мұғаліммен және оқушылармен қарым қатынастарын бақылау | Әкімшілік жиналысында | ||
10. Сәтсіз отбасынан шыққан оқушылармен психологиялық зерттеу жұмысы | |||||||
11. 11сынып оқушыларддың темперамент денгейін анықтау | Әр оқушының темперамент касиетіне байланысты жұмыс жүргізу | Қыркүйек | Пед/психолог | Айзенк әдістемесі | |||
12. Мектеп алды даярлық тобының оқушыларымен зерттеу жүргізу, сабақтарына қатынасу . | Сенсорикалық қабілетін анықтау (түстерді, көлемді, ажырату, ) | Қазан | Педагог – психологтар тәрбиешілер | Г.Вицлак әдістемесі «Мектепте оқу қабілетін зерттеу», «Менің отбасым» «Сурет бойынша әңгімелесу» | Джо Ата-аналар жиналысын-да | ||
13. 5-сынып сауалнама алу. | Оқушылардың бейімделу деңгейін анықтау. | Қазан | Педагог – психолог | «Мен орта буынға көштім» әдістемелері | |||
14. 11-сынып оқушыларымен зерттеу жүргізу, сабақтарына қатынасу | Сенсорикалық қабілетін, есте сақтау типін анықтау | Қазан | Педагог – психолог Сынып жет. | «Өз жауыңды жой», «Өмір қандай керемет» тренингтер | Директор жанындағы кеңес | ||
15. Қиын оқушылармен жұмыс | Оқушылардың тәртібін түзеу | Жыл бойы | Педагог – психолог Сынып жет. МДТЖІО, ОДН инспекторы | Әнгімелесу, тест, сауалнама | БЖ отырыстырын | ||
16. Оқушылардың кәсіптік бағыттарын анықтау/9-11кл/ | 9-11кл оқушыларының кәсіптік бағыттарын анықтау | Қыркүйек Қазан | Пед/психолог | Климовтың әдістемесі | БЖ отырыстырында | ||
17. 1 сынып оқушылардың психикалық ахуалын анықтау | психологиялық жағдайің анықтау | Қараша | Педагог-психолог | Цвето - рисуночный тест Прохорового и Генинга | |||
18. 5-11 сынып оқушыларынан шығарма алу. | Суицидтік мінез-құлық деңгейін анықтау | Қараша | Педагог-психолог | «Мен өмірді сүйемін» шығарма | Сынып жетекшілер семинарын да | ||
19. Бастауыш, орта сыныптардан анықталған дарынды оқушылармен зерттеу жүргізу. | Математикалық қабілетінің даму деңгейін анықтау. | Қараша | Педагог – психологтар Сынып жет. | Г.Айзенктің Математикалық субтесті | Сынып жетекшілерінің семинарында | ||
20. 2-3 сынып оқушыларымен зерттеу жүргізу, сабақтарына қатынасу. | Оқу әрекетін қалыптастыру | Қараша | Педагог – психологтар | Д.Б.Эльконин «Графикалық диктант» | Сынып жетекшілерінің семинарында | ||
21. Сынып жетекшілермен психологиялық-практикалық сабақ «Қиын оқушылармен жұмыс» | Мұғалімдерге қиын оқушылармен жұмыс істеу туралы мәлімет беру | Қараша | Педагог-психолог, МТДЖІО | ||||
22. 11 – сынып оқушыларының кәсіптік бағыт – бағдарына зерттеу жүргізу. | Мамандықты таңдау бейінін анықтау | Желтоқсан | Педагог – психологтар | Не үшін бұл мамндықты тандадым? | Сынып жетекшілер жиналысын Да | ||
23. Мектеп ұжымымен сауалнамаларын жүргізу. | Агрессиялық мінез – құлық деңгейін анықтау | Желтоқсан | Педагог – психологтар | «Дау-дамайға жақынсыз ба?», «Қарсылық білдіру деңгейіңіз қалай? | Джо | ||
24. 7-11 сынып оқушыларынан сауалнама алу | Отбасы-тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу | Желтоқсан | Педагог-психологтар | сауалнама | Джо | ||
25. 5-сыныптарының бейімделуін және пәндерге қызығушылығын анықтау | қызығушылығын анықтау | Желтоқсан | Педагог-психологтар Сынып жетекші | пәндерге қызығушылығын анықтау әдістемесі | Пед консилиум | ||
26. Үйден оқытуға бекітілген мұғалімдер жұмысын диагностикалау | Желтоқсан | Педагог-психолог | сауалнама | ||||
27. 1-4 сынып арасында дарынды балаларды аңықтау | Қаңтар | Педагог-психолог | сауалнама | ||||
28. 4 – сынып оқушыларымен зерттеу жүргізу. | Қорғану қабілетінің деңгейін анықтау | Қаңтар | Педагог – психолог | «Жаңбыр астындағы адам» тесті | Сынып сағаттарын-да | ||
29. 9 – сынып оқушылары мен зерттеу жүргізу, сабақтарына қатынасу. | Кәсіпке бейінін анықтау сенсорика-лық қабілетін анықтау | Қаңтар | Педагог –психолог | Д.Голланд тесті | Сынып сағаттарын-да | ||
30. 6 -11 сынып оқушыларымен зерттеу жұмысын жүргізу, сауалнама алу. | Суицидалды мінез-құлқын анықтау. | Ақпан | Педагог – психолог | Г.Айзенк тесті | Сынып жетекшілер семинарында | ||
31. 4-9 сыныптар арасында МАБ тапсыру кезіндегі қиындықтарды жеңу мақсатындагы тренинг | Ақпан | Педагог-психолог | |||||
32. 6,7,8 – сыныптар арасындағы оқушылармен зерттеу жүргізу, сабақтарына қатынасу | Өзін-өзі бағалау деңгейін анықтау | Ақпан | Педагог – психолог | «Тұлғаның өзін-өзі бағалау» әдістемесі | Сынып сағаттарында | ||
33. 9, 10 - сыныптар арасындағы оқушылармен зерттеу жүргізу, сабақтарына қатынасу | Оқу әрекетіндегі басты қызығушылық-тарымен пәнге деген қарым-қатынасын анықтау. | Наурыз | Педагог – психолог | А.Голмшток «Танымдық-қызығушылық картасы» | Сынып сағаттарында | ||
34. 5 – 11 сынып оқушыларынан сауалнама алу. | Депрессиялық көңіл –күйін анықтау | Наурыз | Педагог – психолог | А.Бека тесті | Сынып жетекшілер семинарында | ||
35.7-11 сынып оқушыларынан сауалнама алу | Отбасы-тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу | Наурыз | Педагог- психологтар | сауалнама | Директор жанындағы кіші кеңесте | ||
36. 11 сыныптармен жұмыс | Бітіруші түлектердің ҰБТ-ға көз-қарасын зерттеу | Сәуір | Педагог-психолог | Тестелеу, тренинг | |||
37. 9-сынып окушылардын даму процесстерын аныктау | Оқушыға жағымды психологиялық жағдай жасау | сәуір | Педагог-психолог | Мюнстенберг әдістемесі | |||
38. 4 – сынып оқушыларының орта буынға өтуге дайындығын, дамуын зерттеу, сабақтарына қатынасу | Психологиялық ерекшеліктерінің деңгейін анықтау. | Сәуір | Педагог – психолог Сынып жет. | Педконсилиумда | |||
Түзету-дамытушылық Бағыт | «Қарым-қатынас мәдениеті» 7-8 сынып | Қарым-қатынас мәдениетін дамыту | Қыркүйек | Педагог-психолог | Тренинг Д, Карнеги әдістемесі бойінша | ||
5 – сынып оқушыларымен түзету-коррекциялық жұмыс жүргізу. | Бейімделу кезінде қиналған оқушыларға психологиялық көмек беру. | Қазан | Педагог – психологтар Сынып жетекшілері | Тренингтер: «Ғажайып саусақтар», »Кактус»,»Я управляю стрессом», »Ашық хат»,жаттығулар «Менің ортам» | Педагогикалық кеңесте | ||
«Мен ерекше түлға»дамыту жаттығұлар6 сынып | Жеке тұлғаны өз-өзін тану және дамыту | Қазан | Педагог-психолог | Жанұядағы қарым-қатынас», «Сыныптың психологиялық климаты» әдістемелері | |||
ОДН есебінде туратын оқушылармен коррекциялық жұмыстары | Оқушыға жағымды психологиялық жағдай жасау | Қазан | |||||
Шағын орталығындағы балаларымен түзету жұмысы | Балабақшадағы бейімделуде қиналғандарға көмек беру. | Қазан | Педагог – психологтар Тәрбиешілер Ата – аналар | Музыка және ойын терапиясы «Мы рисуем», Ертегі терапиясы. «Мені қайтала» Зейінін дамытатын ойындар | Ата – аналар жиналысында | ||
6. 5-11 сынып оқушылары арасынан суицидалды мінез – құлық танытқан оқушылармен түзету жұмысы | Психологиялық көмек көрсету. | Қараша | Педагог – психологтар | «Адам.Үй. Ағаш»,»Мимика» «Өз жауыңды жой», «Кори дор» «Өмір қандай керемет!» | Сынып жетекшілер семинарында | ||
Жеке коррекциялық жаттығулар | Жеке тұлғаны өз-өзін тану және дамыту | Желтоқсан | Педагог-психолог | Сынып жетекшілер семинарында | |||
8. Ұжым мүшелерімен түзету – коррекциялық жұмыс | Агрессиялық мінезден арылуға көмек беру. | Желтоқ сан | Педагог – психологтар | Тренингтер: «Мимика», автопортрет «геометрические фигуры «Орманға саяхат» | Сынып жетекшілер семинарында | ||
9. 4 – сынып оқушыларымен түзету – дамыту жұмысы | Қорғану қабілеті нашар оқушыларға көмек беру. | Қаңтар | Педагог – психологтар Ата-аналар Сынып жетекшілері | Психология лық жаттығулар «3 тілек» «Биіктік», «Айна», «Парово зик» | Ата – аналар жиналысында | ||
10. 5 – 11 оқушыларынан суицидальді мінез – құлық танытқандармен түзету жұмысы | Өмірді сүюге, жасқсы көруге ұмтылдыру. | Ақпан | Педагог – психологтар Ата-аналар Сынып жетекшілері | «Өз жауыңды жой», » Скалалаз « Өмір қандай керемет!» | Ата – аналар жиналысында | ||
11. 5 – 11 сыныптар арасынан депрессиялық көңіл – күйі басым оқушылармен түзету жұмысы | Психологиялық көмек беру. | Сәуір | Педагог – психологтар Ата-аналар | Түзету-коррекциялық сабақтар | Ата – аналар жиналысында | ||
12. 11-сынып оқушыларымен түзету жұмысы. | Қорқыныш, қобалжу, стресс сезімдерін арылту. | Сәуір Мамыр | Педагог – психологтар | «Ашық айтатын болсам», «Лимон», «Мен күштімін», «Сиқырлы қалам» | Ата – аналар жиналысында | ||
13.Келеңсіз жағдайлардың алдын алу мақсатында оқушылармен тренингтер өткізу | Жыл бойына | Педагог-психологтар | «Мимика», «Ағаш,адам!» «Коридор», «Егер олай болса» «Менің атым» | ||||
Ағартушылық – профилактикалық бағыт | 1. Ұжымды 2015-2016 жылдың жоспармен таныстыру. | Міндеттерін жүктеу, таныстыру. | Тамыз | Педагог – психологтар | Педагогикалық кеңесте | ||
2. 1-сынып оқушыларымен жүргізілген зерттеу жұмысының нәтижесін шығару | Нәтижемен таныстыру. | Тамыз | Педагог – психологтар | Ата – аналар жиналысында | |||
3. Аудандық тамыз семинарына қатынасу | Тәжірибе алмасу. | Тамыз | Педагог – психологтар | ||||
4. Тәртібі мен мінезінде ауытқушылық байқалған оқушылармен жұмыс жүргізу | Қылмыстық, тәртіп бұзушылықтың алдын-алу. | Қараша | Педагог-психологтар | «Өз құқығыңды білесің бе?» әдістемесі | |||
5. «Дау-дамай оның алдын алу жағдайлары» Баяндама. | Дау-дамайдың алдын алу. | Желтоқ сан | Педагог-психологтар | Джо | |||
«Жанүядағы психологиялық жағдай» Баяндама. | Дау-дамайдың алдын алу. | Желтоқсан | Педагог-психолог | Джо | |||
7. «Баланы жәбірлеудің қасіреті» Баяндама | Суицид жағдайының алдын алу. | Қаңтар | Пед/психолог Ата-аналар Мектеп ұжымы | Жалпы ата-аналар жиналысында | |||
8. «Балаңыз дұрыс дамып, жетілуіне ата-ананың тигізер әсері » Баяндама | Ата-аналардың білімін көтеру. | Ақпан | Тәрбиешілер Ата – аналар | Шағын орталық-тағы ата-аналар | |||
9.»Бала өмірдің басты құндылығы» Баяндама | Ата-аналармен мұғалімдерге кеңестер беру | Ақпан | Педагог-психологтар | жиналысында | |||
10. Аудандық жас өспірімдер бөлімінің инспекторлары мен кездесу ұйымдастыру. | Қылмыстың алдын алу. | Наурыз | Пед/ психологтар Сынып жет. | Оқушылар ұйым жиналысында | |||
11. Ерекше назардағы балалар мен жұмыс. «Жазғы демалысыңды жоспарладың ба?» | Қылмыстық, тәртіп бұзушылықтың алдын-алу. | Мамыр | Педагог – психологтар | ||||
12.Мектепішілік «Сенім жәшігінің»жұмысын Жандандыру | Оқушылар хаттарын мұқият оқып,акт толтыру,көмек беру | Үнемі | Педагог-психологтар | ||||
13. «Тәуекел» тобындағы мен «Сәтсіз жанұя» отбасы балаларымен жұмыс | Сауалнама,бақылау отбасына рейд жүргізу | Ай сайын | Педагог-психологтар | ||||
14.Оқушылардың сабақтан тыс кезіндегі іс-шараларға тиімді белсене қатысуын ұйымдастыру | «үйірме,спорт секциясы,ән-би,сурет,кітапхана,саяхат т.б.» | Үнемі | Педагог-психологтар | ||||
Консультациялық бағыт | 1. 1 – сынып ата-аналарына, сынып жетекшісіне зерттеу нәтижесі бойынша кеңес беру | Баланың дамуына дұрыс көңіл бөлуге үйрету. | Тамыз | Педагог – психологтар Ата-аналар Сынып жетекшісі | |||
2. 5 –сынып ата-аналарына сынып жетекшілері мен пән мұғалімдеріне кеңес беру. | Оқушылардың орта буынға тез бейімделуіне көмек беру. | Қазан | Педагог – психологтар | Сынып семинары | |||
3. ОДН кізметкерлермен есепте туратын оқушылардың койған себебін мерзімің анықтау және біріге отырып жоспар күрү | Педагог-психолог, МДТЖІО | ||||||
4. 5 –сынып ата-аналарына сынып жетекшілері мен пән мұғалімдеріне кеңес беру. | Оқушылардың орта буынға тез бейімделуіне көмек беру. | Қазан | Педагог – психолог | Сынып семинары | |||
5. Ерекше назардағы оқушылардың ата-аналарына кеңес беру. | Балаларды жіті бақылауға алу. | Желтоқ сан | Педагог – психолог Ата-ана | Ата-ана жиналысыда | |||
6. Суицидалді мінезге бейімі бар оқушылар ата-аналарына кеңес беру | Суицидтің алдын алу. | Ақпан | Педагог – психолог | Ата-ана жиналысыда | |||
7.Мектепішілік «Ұлдар» клубының жиынында өмір сүруге құштарлығын арттыру мақсатында кеңес беру | Кеңес беру | Наурыз | Ата-ана Педагог-психологтар | Үлдар жиналысы | |||
8.Мектепішілік «Қыздар» клубының жиынында өмір сүруге құштарлығын арттыру мақсатында кеңес беру | Кеңес беру | Наурыз | Педагог-психологтар | Қыздар жиналысы | |||
9. 11-сынып оқушыларының ата-аналарына кеңес беру. | ҰБТ-ге күн режимін, тамақталуын, көңіл-күйін қадағалау | Сәуір | Педагог – психологтар Ата-аналар | 11 сынып ата-ана жиналысында | |||
10. 11 – сынып оқушыларына психологиялық кеңестер беру. | ҰБТ-ге дайындау. | Мамыр | Педагог – психологтар | ||||
11. Тұлға аралық және топаралық жанжалдарды шешуде делдалдық жұмыстарды ұйымдастыру | Жанжалды дер кезінде шешу | Жыл бойы | 11-сынып оқушылары Педагог-психологтар | ||||
1. 1-сыныпқа келетін оқушылардың зерттеу құжаттарын дайындау. | Оқуға дайындық деңгейін анықтау. | Тамыз | Педагог – психологтар | ||||
2. 0 – 11 сыныпқа келетін оқушылардың толық сапалық тізімін алу. | Оқушылар туралы мәлімет алу. | Қыркүйек | Педагог – психологтар | ||||
3. Әр сыныптың жеке психологиялық диагностикалық карталарының құжаттарын дайындау. | Әр оқушы туралы мәлімет жинақтау. | Қыркүйек | Сынып жетекшілері Педагог – психологтар | Сынып сағаттарында | |||
4.Мүмкіншілігі шектеулі балалардың отбасына рейд жүргізу | Оқуға дайындығын анықтау | Қыркүйек | Педагог-психологтар | Жеке әңгімелесу,сурет салдыру | Пед.консилиум | ||
5. Қиын және ерекше назардағы топқа тіркелген оқушылардың тізімін алып, мәлімет жинақтау. | Түзету (коррекция) жұмысын жүргізу. | Қазан | Педагог – психологтар Сынып жетекшілері | Отбасымен танысу | джо | ||
6. 11- сынып оқушылары мен жүргізілетін зерттеу жұмысының құжаттарын жинақтау. | Сенсорикалық қабілетін зерттеу | Қазан | Педагог – психологтар | Сынып сағаттарында | |||
7.Дарынды оқушылардың тізімін алу, құжаттарын жинақтау | Дарындылық деңгейін зерттеу | Қазан | Педагог – психологтар Сынып жетекшілері | ||||
8. 9 сынып оқушыларын зерттеу құжаттарын жинақтау. | Сенсорикалық қабілетін зерттеу | Желтоқсан | Педагог – психологтар | ||||
9. Жас мұғалімдер тізімін алып, құжаттарын жинақтау. | Сабақтарына қатынасу, бейімделуге көмек беру. | Желтоқ сан | Педагог – психологтар Жас мұғалімдер | Жас мамандар мен жұмыс семинарында | |||
10. Ұжымды зерттеу құжаттарын жинақтау | Ұжым мүшелерінің қарым-қатынас деңгейін зерттеу. | Қаңтар | Педагог – психологтар | ||||
11. 9-сынып оқушыларының кәсіби мамандық таңдау типін анықтау құжаттарын дайындау. | Кәсіби зейінін анықтау | Ақпан | Педагог – психологтар | Сынып сағаттарында | |||
12.3-5 жас аралығындағы балаларды зерттеу | Тілінің дамуын анықтау | Ақпан | Педагог-психологтар | Дефектолог,логопедтің көмегін ұйымдастыру | әқімшілікте | ||
13. Орта буындағы күйзеліске ұшыраған балаларды зерттеу | Балалардың көңіл-күй деңгейін анықтау | Наурыз | Педагог-психологтар | әқімшілікте | |||
14.Мүмкіншілігі шектеулі балалармен коррекциялық сабақтар өткізу | Балалардың даму деңгейін анықтау | Наурыз | Педагог-психологтар, әлеуметтік психолог | Әлеуметтік психологтың көмегін ұйымдастыру | |||
15. «Өмір тамаша», «мен өмірді сүйемін» донгелек стол Суицидке қарсы | Қарым-қатынас мәдениетін дамыту | Педагог-психолог, МДТЖІО | |||||
16.Аудандық нарколог дәрігерімен кездесу ұйымдастыру | Нашақорлықтың алдын алу | Сәуір | Педагог-психолог, Сынып жетекшілер | Оқушылар ұйым жиналысында | |||
17.Мүмкіншілігі шекткулі ата-аналармен жумыс | Психология лық көмек беру | Сәуір | Педагог-психолог | Жалпы ата-ана Жиналысында | |||
18. Коррекциялық жаттығулар « Мен қүзелісті женемің » | Жеке тұлғаны өз-өзін тану және дамыту | Педагог-психолог | |||||
19.Мүмкіншілігі шектеулі балалардың әлеуметтік – медациналық сараптамадан қайта өтуіне құжаттарын дайындау | ОПМК-на сараптамасынан өтуін ұйымдас тыру | Мамыр | Педагог-психологтар | ||||
Әлеуметтік-диспетчерлік бағыт | 1-сыныпқа келетін оқушылардың зерттеу құжаттарын дайындау. | Оқуға дайындық деңгейін анықтау. | Тамыз | Педагог – психологтар | |||
2. 0 – 11 сыныпқа келетін оқушылардың толық сапалық тізімін алу. | Оқушылар туралы мәлімет алу | Қыркүйек | Педагог – психологтар | ||||
3. Әр сыныптың жеке психологиялық диагностикалық карталарының құжаттарын дайындау | Әр оқушы туралы мәлімет жинақтау | Қыркүйек | Сынып жетекшілері Педагог – психологтар | Сынып сағаттарында | |||
4.Мүмкіншілігі шектеулі балалардың отбасына рейд жүргізу | Оқуға дайындығын анықтау | Қыркүйек | Педагог-психологтар | Жеке әңгімелесу, сурет салдыру | Пед.консилиум | ||
5. Қиын және ерекше назардағы топқа тіркелген оқушылардың тізімін алып, мәлімет жинақтау. | Түзету (коррекция) жұмысын жүргізу. | Қазан | Педагог – психологтар Сынып жетекшілері | Отбасымен танысу | джо | ||
6. 11- сынып оқушылары мен жүргізілетін зерттеу жұмысының құжаттарын жинақтау. | Сенсорика лық қабілетін зерттеу | Қазан | Педагог – психологтар | Сынып сағаттарында | |||
7.Дарынды оқушылардың тізімін алу, құжаттарын жинақтау | Дарындылық деңгейін зерттеу | Қазан | Педагог – психологтар Сынып жетекшілері | ||||
8. 9 сынып оқушыларын зерттеу құжаттарын жинақтау. | Сенсорика лық қабілетін зерттеу. | Желтоқсан | Педагог – психологтар | ||||
9. Жас мұғалімдер тізімін алып, құжаттарын жинақтау. | Сабақтарына қатынасу, бейімделуге көмек беру. | Желтоқсан | Педагог – психологтар Жас мұғалімдер | Жас мамандар мен жұмыс семинарында | |||
10. Ұжымды зерттеу құжаттарын жинақтау | Ұжым мүшелерінің қарым-қатынас деңгейін зерттеу. | Қаңтар | Педагог – психологтар | ||||
11. 9-сынып оқушыларының кәсіби мамандық таңдау типін анықтау құжаттарын дайындау. | Кәсіби зейінін анықтау | Ақпан | Педагог – психологтар | Сынып сағаттарында | |||
12.3-5 жас аралығындағы балаларды зерттеу | Тілінің дамуын анықтау | Ақпан | Педагог-психологтар | Дефектолог, логопедтің көмегін ұйымдастыру | әқімшілікте | ||
13. Орта буындағы күйзеліске ұшыраған балаларды зерттеу | Балалардың көңіл-күй деңгейін анықтау | Наурыз | Педагог-психологтар | әқімшілікте | |||
14.Мүмкіншілігі шектеулі балалармен коррекциялық сабақтар өткізу | Балалардың даму деңгейін анықтау | Наурыз | Педагог-психологтар,әлеуметтік психолог | Әлеуметтік психологтың көмегін ұйымдастыру | |||
15.Аудандық нарколог дәрігерімен кездесу ұйымдастыру | Нашақорлықтың алдын алу | Сәуір | Педагог-психологтар Сынып жетекшілер | Оқушылар ұйым жиналысында | |||
16.Мүмкіншілігі шекткулі балалардың ата-аналарымен жумыс | Психология лық көмек беру | Сәуір | Педагог-психологтар | Жалпы ата-ана жиналысы | |||
17.Мүмкіншілігі шектеулі балалардың әлеуметтік – медациналық сараптамадан қайта өтуіне құжаттарын дайындау | ОПМК-на сараптамасынан өтуін ұйымдас тыру | Мамыр | Педагог-психологтар |